Buďte opatrní, ale nezabúdajte sa tešiť 😷🙂 Sme tu stále pre vás, počítajte s nami! Viac informácií

275,00 €
260,00 €
Doručíme: 4-6 týždňov
Doprava zadarmo

Získavate automaticky

Poskytujeme nadštandardnú 12 mesačnú lehotu na vrátenie alebo výmenu tovaru. Táto lehota je určená všetkým, ktorí kupujú hodinky alebo šperky ako darček. V prípade, že zakúpený tovar nebude zodpovedať vaším požiadavkám, vrátime vám peniaze alebo ho vymeníme počas 12 mesačnej lehoty.
Chcem vedieť viac. Podmienky pre vrátenie tovaru do 12 mesiacov

Našli ste lepšiu cenu? Spravíme Vám ponuku

Pánske hodinky TISSOT upútajú na prvý pohľad svojou farebnou kombináciou. Tmavý kožený remienok má na svojom povrchu štruktúru, ktorá dodáva hodinkám nádych elegancie. Remienok sa prispôsobí majiteľovi a netreba navštíviť hodinára ako v prípade kovového náramku. Ciferník a ručičky majú rovnakú farbu spolu s indexmi a číslicami. Na svetlom podklade tak pôsobia viditeľnejšie. Vďaka priemeru 42 mm sú informácie o aktuálnom čase čitateľnejšie. Puzdro hodiniek je vyrobené z ušľachtilej ocele. Ich súčasťou je ukazovateľ dátumu. Švajčiarsky výrobca zvýšil kvalitu pridaním zafírového sklíčka. Hodinky pôsobia elegantným dojmom a sú vhodným doplnkom na každú spoločenskú udalosť.

Základné vlastnosti

Značka TISSOT
Kolekcia T-CLASSIC
Podkolekcia TRADITION
Model 0636101603700
Farba hnedá / biela
Napájanie batéria
Vodotesnosť 30M/3ATM
Sklíčko zafírové
Určenie pánske
Typ ručičkové

Remienok

Materiál koža

Puzdro

Farba puzdra strieborný tón
Materiál ušľachtilá oceľ
Priemer 42 mm
Tvar okrúhle

Balenie

 • originálne balenie TISSOT
 • oficiálna záruka
 • čistiaca handrička zadarmo

Funkcie

Prečo nakupovať na hodinky.sk

 • autorizovaný záručný a pozáručný servis
 • kamenná predajňa - odberné miesto
 • vlastný sklad
 • profesionálne zaškolený personál
 • na trhu pôsobíme 15 rokov
 • expresné dodanie a doprava zadarmo
 • úprava náramku
 • sme obchod overený zákazníkmi
Logá

Podrobný popis funkcií

Materiál puzdra: ušľachtilá oceľ

Ušľachtilá oceľ 316L (Stainless steel) je veľmi odolným materiálom, ktorý prakticky nemožno zničiť. Je tvrdá (neohýba sa a ani neláme), farebne stála, antialergická (nereaguje s telesnými tekutinami, a preto sa žiadne zložky kovu neuvoľňujú do kože a tela) a má antikorózny povrch (povrch je odolný voči oxidácii a korózii. Navyše je odolná aj voči sladkej a slanej vode).

Napájanie: batéria

Hodinky sú poháňané batériou.

Materiál remienka: koža

Koža je jeden z najobľúbenejších materiálov používaných na výrobu hodinárskych remienkov. Pôsobí elegantne, nechladí a veľmi ľahko sa prispôsobí zápästiu.

dátumovka

Hodinky zobrazujú aktuálny dátum.

Vodotesnosť: 30M/3ATM

Hodinky s označením vodotesnosti 30M/3ATM sú určené pre náhodný styk s vodou (umývanie auta, dážď). 30M/3ATM označuje stupeň vodotesnosti štandardizovaný normou ISO 2281. ISO testy zahŕňajú striedanie teplôt, hĺbky, tlaku (vody, vzduchu) po rôzne dlhý čas v pokoji a pri manipulácii s operatívnou časťou hodiniek.

Sklíčko: zafírové

Zafírové sklíčko hodiniek má pôvod v laboratóriu a vzniklo tavením oxidu hlinitého (Al2O3) za prítomnosti vodíka a kyslíka pri teplote 2000°C. Po vykryštalizovaní do korundovej “hrušky” je narezané a ďalej spracovávané do požadovaného tvaru a veľkosti. Zafírové sklíčko je najtvrdšie sklíčko používané v hodinkách. V stupnici tvrdosti minerálov by bolo na druhom mieste za diamantom, je možné ho poškriabať prakticky len diamantom. Jeho jedinou nevýhodou je krehkosť.

Ohodnotiť tento produkt

10.04.2016
hodinky spĺňajú očakávania
Ahoj 16.11.2014
jednoduchý dizajn a vysoká kvalita, no nič mi na nich nevadí až na ten titán, používa sa vynikajúco, dúfam, že aj remienok aj celkovo aby dlho vydržali, no neviem nabudúce už budem asi vážne pozerať po tissot v podobnom štýle ale s rámom z titánu
jednoduchý dizajn a vysoká kvalita, dúfam, že mi vydržia nejakých pár rokov
uhm ten rám by mohol byť z titánu a nie z nerezovej ocele
Tomas 05.10.2014
Elegantme kvalitne hodinky.
Jednoduchy a pekny dizajn + zafirove sklo. Remienok sa da prisposobit - netreba navstivit hodinara ako v pripade kovovych hodiniek.
Pred tym som mal Tissot hodinky z titanovej zliatiny a tu by som uvital aj tu.

Mám otázku k produktu

Zatiaľ žiadne otázky.

Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu v súlade s ust. § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku v lehote 14 dní od prevzatia tovaru.
* Presné podmienky vrátenia a výmeny nájdete v sekcii: VRÁTENIE A VÝMENA

To však nie je všetko! Na Hodinky.sk môžete zakúpený tovar vrátiť až počas 12 mesiacov od jeho kúpy.
Chcem vedieť viac. Podmienky pre vrátenie tovaru do 12 mesiacov.