Čo nám ukázala korona? Buďme opatrní, ale nezabúdajme sa tešiť

ČO NÁM UKÁZALA KORONA? BUĎME OPATRNÍ, ALE NEZABÚDAJME SA TEŠIŤ

Žijeme zvláštne časy. Ešte pred pár dňami bola Európa miestom na Zemi, ktoré nepoznalo obmedzenia. Hranice neexistovali, cestovanie nikdy nebolo lacnejšie a problémy - ak vôbec nejaké boli - sa zvykli nadľahčene nazývať výzvami. Náš e-shop bol na tom podobne. Otvárali sa nám stále ďalšie a ďalšie trhy, rodina našich zákazníkov sa utešene rozrastala a len ťažko si spomenieme na deň bez nápadu, ktorý by náš obchod posunul opäť o čosi vpred.

O čo ľahšie by nám všetkým bolo, keby sme nepoznali koronu... Poznáte to, na dobré časy sa vždy ľahko spomína, ale žiť treba pre dnešok, lebo práve dnes máme pred sebou výzvy - tie ozajstné.

COVID-19 a naše opatrenia

Je skvelé, a naozaj sa z toho nielen ako obchodníci úprimne tešíme, že v dobe zahalených tvárí neprešla ľudí túžba po pekných a kvalitných veciach. A práve to je pre nás výzvou číslo jeden - byť schopní vaše túžby plniť aj teraz, keď vychádzanie z domu nie je pre nikoho úplnou samozrejmosťou.

Máme radosť, že naši dodávatelia, bez ktorých by to naozaj nešlo, pracujú naplno a vieme sa vďaka nim dostať k aktuálnym kolekciám. Čo je až neuveriteľné, dodacie doby tovaru sú prakticky nezmenené. Viac než 4000 skladových produktov pripravených na okamžité odoslanie a ďalších 7000 dostupných je aj ich zásluha.

Samozrejme, kým sa hodinky, slnečné okuliare alebo šperky dostanú až k vám domov, musia prejsť viacerými rukami, za ktoré by sme mali vedieť prebrať zodpovednosť. Chceli by sme vás ubezpečiť, že opatrenia v našej firme sú dostatočne prísne a robíme všetko pre vašu aj našu bezpečnosť. Hrdo a dôsledne pracujeme v rúškach, s nasadenými rukavicami a k dezinfekcii pristupujeme skutočne s plnou vážnosťou a to napriek tomu, že podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) je schopnosť prežívania koronavírusu na neživých predmetoch omnoho nižšia než na povrchoch, ktoré vyhovujú jeho reprodukčnému cyklu. Proste, pre istotu.

Keď už spomínam opatrenia, nemôžem vynechať tých, ktorých s pýchou označujeme ako dušu našej firmy - našich kolegov, kolegyne a externých spolupracovníkov. Uvedomujeme si, akí dôležití sú a v akom nasadení momentálne pracujú. Patrí im za to moje veľké ďakujem. Zároveň k nim smerujem prísľub, že v úspornom režime, na ktorý sme chtiac-nechtiac museli čiastočne naskočiť, budú oni tými skutočne poslednými, ktorí by mali pocítiť jeho následky.

Očakávate zásielku? Pripravte sa zodpovedne

Hoci je WHO autorita, ktorej bezvýhradne dôverujeme, nezaškodí spraviť ešte viac. Pokiaľ máte možnosť, odporúčame vám uprednostniť platbu kartou pred dobierkou. Pomôžete tým ochrániť seba i osobu, od ktorej zásielku preberáte. Ak si na podpis preberacieho formulára pripravíte svoje vlastné pero, na rukách budete mať rukavice a na tvári rúško, radosti z obsahu balíka už nič nebude stáť v ceste. No povedzte, nestojí to za to?

Keďže koronavírus predsa len zmenil beh našich životov a ovplyvnil určité procesy, prosíme Vás o zhovievavosť, ak sa vaša zásielka mierne zdrží. Každý preventívny krok je dôležitý a prepravné spoločnosti majú našu plnú podporu v ich aplikovaní.

Čo dôležité by ste mali ešte vedieť o vašom nákupe u nás:

  • z dôvodu celoštátnych opatrení nie je momentálne osobný odber možný. Akonáhle sa v tomto smere čokoľvek zmení, budeme vás informovať.
  • vzniknutá situácia nemá žiadny vplyv na kvalitu nami poskytovaných služieb. Pamätajte, sme tu stále pre vás.
  • objednávky prijímame a expedujeme tak, ako doteraz. Expresné doručenie máte stále k dispozícii.
  • ako spôsob doručenia odporúčame kuriéra UPS
  • ako spôsob platby odporúčame platbu kartou, bankový prevod alebo PayPal
  • prosíme o trpezlivosť, ak sa doručenie vašej zásielky mierne zdrží
  • na výmenu nepoužitého tovaru máte naďalej až 12 mesiacov
  • k neakciovému tovaru naďalej získavate zadarmo VIP servis a Predĺženú záruku 
  • v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na podpora@hodinky.sk alebo na 044 381 0783


Ďakujeme za každú vašu objednávku.

Juraj Bednár, CEO Hodinky.sk