Hodinky /  Blog

Blog

Zobrazuje sa 10 z 417 článkov
1 2 3 4 5

KOMONO - hodinky plné kontrastov a nekonečnej kreativity

Uverejnené 30.3.2017
Protiklady na naozaj priťahujú. Máme dôkaz: hodinky KOMONO kombinujú retro dizajn s futurizmom, čistý dizajn so vzormi a textúrami a umenie so všednosťou. (Čítať ďalej)

Tissot mení a vylepšuje. V sérii PR 100 sa opäť objavuje odolný titán

Uverejnené 27.3.2017
Najlepšie predávané Tissoty dostali titánové púzdra i náramky. Nové pánske i dámske modely PR 100 Titanium sú vďaka nemu ešte univerzálnejšie, ľahšie a úplne hypoalergénne. (Čítať ďalej)

Nemecká precíznosť, klasický dizajn a lákavé ceny... Značka ELYSEE ponúka ešte viac

Uverejnené 23.3.2017
Švajčiarske korene, nemecká prítomnosť. Z týchto ingrediencií mohli vzniknúť iba kvalitné a precízne spracované hodinky. Napríklad také, aké vyrába značka ELYSEE - novinka v našej ponuke. (Čítať ďalej)

GANT má guráž. Na pánske zápästia chce modelmi Brookville dostať živé farby a netradičné remienky

Uverejnené 20.3.2017
Ženy by určite nenamietali, ale čo muži? No ako, páni, budú tieto GANT-y ozdobou vášho zápästia? Pripravte sa na živé farby a netradičné remienky. (Čítať ďalej)

Kožený alebo textilný remienok? Nerozhodujte sa, v darčekovom sete od Timexu dostanete oba

Uverejnené 16.3.2017
Timex Weekender Box Set je klasický darčekový set, ktorý nerozdeľuje, ale spája. Svoje si v ňom nájdu ženy aj muži. Najlepšie však je, že v ňom okrem štýlu dostanete zadarmo niečo, za čo inokedy musíte zaplatiť. (Čítať ďalej)

Lyžujete, hráte tenis? Rozšírte svoju športovú výstroj o hodinky HEAD

Uverejnené 13.3.2017
Viete, čo majú spoločné tenista Novak Djokovič, zjazdová lyžiarka Christine Scheyer, plavec Andriy Govorov? Je to profesionálna výbava HEAD. Aké vymoženosti ponúkajú športové hodinky tejto značky? (Čítať ďalej)

9 TOP trendov sezóny jar/leto 2017. Pozrite si, aké hodinky sa budú nosiť

Uverejnené 09.3.2017
Sezónnosť sa netýka iba oblečenia. Zostavili sme pre vás prehľad TOP 9 trendov, ktoré budú ovplyvňovať dizajn a vlastnosti hodiniek počas sezóny jar/leto 2017. (Čítať ďalej)

BABY-G roztomilé aj rebelské. Za všetkým hľadajte Hello Kitty

Uverejnené 06.3.2017
Zabudnite na predsudky! Hello Kitty nemusí byť iba sladká a nevinná. Dizajnéri firiem Casio a Sanrio jej dali rebelskejší a štýlovejší výraz. V odolnej športovej novinke Baby-G BA-120KT-7A je súčasťou graffiti motívu. (Čítať ďalej)

Čo o vás povedia vaše hodinky? Ste praktický muž alebo pozér?

Uverejnené 02.3.2017
Hodinky o vás dokážu prezradiť viac, než by ste si mysleli. V našom stručnom sprievodcovi možno nájdete aj sami seba :) (Čítať ďalej)

Čítanie pre pánov: 10 tipov ako osláviť Medzinárodný deň žien

Uverejnené 27.2.2017
Chcete ženám vo Vašom živote na ich sviatok ukázať, že sú pre vás nepostrádateľné? Sme si istí, že s niektorým z našich tipov, sa vám to podarí. (Čítať ďalej)